SLUNEČNÍ ÚPRAVY BRÝLOVÝCH ČOČEK
Prakticky jakákoliv čočka může mít v sobě zabudovanou ochranu proti slunečním paprskům. Existuje několik základních typů a úrovní ochrany.
...
SAMOZABARVOVACÍ
ČOČKY
Brýlové čočky Transitions® jsou v místnosti zcela čiré. Venku neustále pracují, filtrují světlo, přizpůsobují se okolním podmínkám. Poskytují vždy jedinečný vizuální komfort, proto se s nimi cítíte vždy příjemně.
...
POLARIZAČNÍ
ČOČKY
Polarizační čočky zlepšují nejdůležitější funkci slunečních brýlí: zdokonalení ostrosti vidění. Jedná se o speciální schopnost polarizačních čoček odfiltrovat oslepující horizontální odlesky. Tohoto výsledku nelze dosáhnout žádnými jinými čočkami nebo úpravami.
...
POLARIZAČNÍ
SAMOZABARVOVACÍ ČOČKY
Čočky Drivewear jsou jediné polarizační brýlové čočky vyvinuté speciálně pro řidiče. Automaticky mění barvu i zatmavení v závislosti na světelných podmínkách. Fungují i za čelním sklem tak, aby poskytly maximální komfort i ochranu Vašeho zraku za všech okolností.
...
ZABARVENÉ
ČOČKY
Barevné brýlové čočky mohou být vhodným módním doplňkem, ale také skvělým pomocníkem pro různé profese. Správně zvolená barva brýlové čočky dokáže odfiltrovat část barevného spektra a zvýrazní požadované barvy nebo zvýší kontrast. Brýlové čočky dokážeme obarvit do široké palety barevných odstínů a sytostí. Vyberte si ze široké nabídky naších barev, nebo nám zašlete vzor barvy a my ji pro vás namícháme.